Nasıl Çalışır ?

Nasıl Çalışır ?

İnternet Servis Sağlayıcı (ISS) nedir?

Bireysel ve kurumsal müşterilerine; ses, data, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunan internet dağıtıcılarıdır.

İnternet hizmetiniz hakkında bilgi alabilirmiyim?

ANADOLU NET BİLİŞİM HİZMETLERİ TELEKOMÜNİKASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ,Bilişim teknolojileri kurulu ve Ulaştırma bakanlığından lisanslı bir internet servis sağlayıcı firmadır.Sabit hat olmaksızın,taahütsüz olarak ekonomik internet hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Üstelik kota sınırlamamız yok.Bu sayede kota aşım ücreti ödemezsiniz.

Nasıl bağlanabilirim?

Eğer  sinyalimizi kablosuz cihazlarınızda gören bir bölgede iseniz,ekonomik internet hizmetimizden günlük,haftalık,aylık veya istediğiniz sürelerde ön ödemeli olarak yararlanabilirsiniz.Üstelik kendi kullanıcı adınız veya şifreniz ile sinyalimizi gördüğünüz her yerde cihazınız ile bize bağlanabilirsiniz.

Eğer size sağladığımız ekonomik internet hizmetini beğenmezseniz, 1 hafta içerisinde merkez ofislerimizden ücret iadesi alabilirsiniz.

Aboneliğim sürecinde hizmette bir aksama olursa size nasıl ulaşabilirim?

Bize bu telefondan veya web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz sabah 09:30 ile akşam 19:00 dur.Bu saatler dışında sistemimize bırakacağınız mesajlar bir sonraki gün çalışma saatlerimiz içerisinde değerlendirilecektir.

Nasıl başvuru yapabilirim?

Websitemiz üzerinde bulunan abonelik formunu doldurarak aboneliğinizi oluşturabilir, daha sonra kredikartı, mobil ödeme, kapıda ödeme veya satış noktalarımızdan gerekli yükleme kodu satın alıp hesabınıza yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kullanıcı adımı ve şifremi girdiğim halde tekrar giriş sayfası açılıyor ?

Lütfen öncelikle online işlem merkezine giriş yaparak kalan kotanızı ve sürenizi sorgulayın, eğer kotanız veya süreniz dolmadığı halde sürekli giriş sayfasına yönlendiriliyorsanız lütfen bilgisayarınızı tamamen kapatıp 15 dakika sonra açın ve tekrar giriş yapmayı deneyin. Sorun düzelmez ise teknik destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz.

Kablosuz ağ listesinde hiç bir ağ adı görünmüyor ?

Cevap a:Kablosuz ağ listesinde hiçbir ağ adı görünmüyorsa kablosuz ağ adaptörünüz bilgisayar üzerinden kapatılmış, devre dışı bırakılmış veya sürücü yazılımı silinmiş olabilir. Bu üç sebep üzerinde bilgisayarınızda inceleme yaparak sorununuzu düzeltebilirsiniz.

Cevap b: Yukarıdaki sorunlardan hiç biri bilgisayarınızda olmadığı halde kablosuz ağ adı görünmüyorsa çevrenizde hiç bir kablosuz ağ yayını yok demektir.

Cevap c: Bulunduğunuz konumda daha önce "MESHNET WİFİinternet"ağına bağlanmanıza rağmen şu anda aynı konumda bağlanamıyorsanız lütfen teknik destek hattımızı arayınız.

İnternet sayfaları açılıyor fakat msn messenger, yahoo messenger vb iletişim programları ile ilgili bağlantı sorunları yaşıyorum ?


 İnternet erişiminiz olduğu halde msn vb. programlarda bağlantı sorunları yaşıyorsanız, bu sorunlar genellikle program üreticilerinden kaynaklanmaktadır. Çözüm için öncelikle bir süre bekleyerek tekrar deneyiniz eğer yine de bağlanamıyorsanız  kullandığınız programın yeni sürümleri çıkmış olabilir, programın ilgili web sitesinden yeni sürümü indirerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Sinyal gücüm çok düşük ne yapabilirim?


Sinyal gücünüz çok düşük ise öncelikle bağlantı kurduğunuz konumu değiştirerek en iyi sinyal aldığınız konumda bağlantı kurmayı deneyiniz. Yine de sinyal gücü değeri aynı ise bizimle irtibata geçebilir ve çözüm alabilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarım var kablosuz internet kullanabilir miyim?


Masaüstü bilgisayarınız için wireless adaptör alarak kablosuz internet hizmetini kullanabilirsiniz.

Evimde 2 adet bilgisayar var tek bir hesap ile iki bilgisayarımdan internete bağlanabilir miyim?

 

Evet. Tek bir hesap ile aynı anda iki bilgisayar televizyon tablet akıllı telefon ile bağlantı kurabilirsiniz.

Bunun için (ROUTER) cihazı almanız gerekmektedir.Bu şekilde istediğiniz kadar cihaz ile internete erişimi sağlayabilirsiniz.

 

Kablosuz internet kullanıcısıyım, internetimi sadece hesabımı açtığım yerde mi kullanabilirim?


MESHNET WİFİ internet kapsama alanları dahilinde istediğiniz yerden internete bağlanabilirsiniz.

Bazı sayfalar açılıyor bazı sayfalar açılmıyor sorun neden olabilir?


Açılmayan sayfalar geçici bir süre için veya tamamen hizmet dışı kaldığı için erişemiyor olabilirsiniz.

Kurulum Ücretleriniz Nedir?

 

Müstakil Ev Kurulum ücretimiz 170 tl Olup Bir Aylık İnternet Hizmeti Ve 15m Cat6 Kablo da Bu Fiyatın İçindedir.

Apartman Kurulumları Ve Toplu Kurulumlar İçin Lütfen Fiyat Sorunuz.

 

Hizmet satışı İşlemin iadesi ile ilgili bilgiler

İlk defa hizmet alan müşterileri, 1 hafta hizmeti test etme ve memnun kalmama gibi durumlarda, cayma hakkını kullana bilir. Bu gibi durumlarda alınan ücret, müşterinin talebi doğrultusunda, yapmış olduğu ödeme kanalı ile kesinti yapılmadan iade edilir.

Başvuru kanalı olarak meshnet müşteri hizmetlerini arayarak iade işlemini başlata bilirler.

Adres:
ÇARŞIBAŞI MAH. İLHAMİ ERTEM CAD. KOVANCILAR BELEDİYE HİZMET BİNASI. NO:149  KOVANCILAR / ELAZIĞ

TEL:      0 850 650 0 424    destek@meshnet.com.tr

ANADOLU NET BİLİŞİM HİZMETLERİ TELEKOMÜNİKASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİCopyright © 2014 MeshNet | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Müşteri Sözleşmesi |